Windykacja Wejherowo

Przedsiębiorstwa coraz częściej zmagają się z problemem braku płatności za wystawione faktury. Zatory płatnicze utrudniają realizowanie inwestycji i prowadzą do utraty płynności finansowej. Zdarza się nawet, że przedsiębiorstwa borykające się z nieuczciwymi dłużnikami muszą ogłosić upadłość. Z tego względu nie należy bagatelizować nawet niewielkich długów. Niestety sporo firm jest bezsilnych przy próbach odzyskiwania swoich należności. W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest wynajęcie profesjonalnej firmy windykacyjnej, która posiada doświadczenie i odpowiednie umiejętności. Decydując się na windykację w Wejherowie z pomocą naszych specjalistów, masz pewność, że odzyskasz swój dług zgodnie z prawem. Nasza firma potrafi dobrać odpowiednią strategię działania, przez co osiąga najlepsze efekty.

Windykacja Wejherowo - jak działamy? 

Jeśli szukasz profesjonalnej firmy windykacyjnej w Wejherowie, skorzystaj z naszych usług. Przejęcie i prowadzenie windykacji wierzytelności realizujemy na podstawie umowy zlecenia, która wyręczy cię z bezpośredniego angażowania się w proces windykacyjny. Nie pobieramy opłat za przyjęcie i prowadzenie sprawy. Prowizja należy nam się wyłącznie w przypadku skutecznego odzyskania należności - egzekwujemy ją od dłużnika razem z ustawowymi odsetkami i kosztami procesu. Dochodzimy należności, nawet gdy miejsce pobytu dłużnika jest nieznane, a należność została przedawniona. Jesteśmy w stanie odzyskać Twoje pieniądze również wtedy, gdy dłużnik wyzbył się majątku, np. przepisał go na inną osobę. Posiadamy znacznie szersze możliwości niż komornicy - możemy zlokalizować majątek danej osoby już w ciągu 24 godzin! Ponadto nie musisz angażować się w proces przedsądowy i sądowy. Nie musisz martwić się czasochłonnymi wizytami w sądzie, gdyż reprezentuje Cię pełnomocnik.

Windykacja Wejherowo - dlaczego my? 

Szukasz najlepszej firmy prowadzącej windykację w Wejherowie? Doskonale trafiłeś! Zastanawiasz się, dlaczego warto wybrać akurat nas? Otóż jesteśmy profesjonalną i nowoczesną organizacją oferującą najwyższej jakości usługi. Działamy na rynku od 2009 roku, dlatego możemy pochwalić się sporym doświadczeniem i dużą wiedzą. Mimo że udało nam się wiele osiągnąć, to stale się rozwijamy, wprowadzamy innowacyjne rozwiązania i poszerzamy swoje kompetencje. Regularnie uczestniczymy w szkoleniach i kursach branżowych, dzięki czemu znamy nowoczesne strategie działania i potrafimy umiejętnie stosować środki dopuszczone przez prawo. Dokładamy wszelkich starań, aby świadczone przez nas usługi windykacji (Wejherowo) były profesjonalne i rzetelne. Zależy nam również na tym, aby nadmiernie nie obciążyć budżetu zleceniodawców. Z tego względu oferujemy doradztwo prawne w atrakcyjnych cenach. Ponadto jesteśmy otwarci na indywidualne negocjacje cenowe. Działamy w oparciu o obowiązujące przepisy i dbamy o dobre imię klientów, szanując przy tym godność dłużników.