Prawnik w Rumii

Ciągłe zmiany przepisów, drobne druczki, nieczyste zagrania konkurencji czy problemy z terminowym regulowaniem należności przez kontrahenta to już niemal codzienność dla większości przedsiębiorców. Prawo jest nieubłagane, a niestety jego nieznajomość nie zwalnia z obowiązku jego przestrzegania. Z tego względu coraz większa liczba firm podejmuje ścisłą współpracę z kancelariami prawniczymi, które, specjalizując się w różnych dziedzinach prawa, doradzają w awaryjnych sytuacjach. Dzięki temu przedsiębiorca może być o wiele spokojniejszy o przestrzeganie przepisów wewnątrz firmy, a sama kancelaria zyskuje stałego klienta.

 

Czy warto zdecydować się na stałą współpracę z prawnikiem?

 

Główną zaletą podjęcia współpracy z wykwalifikowanym prawnikiem jest jego wiedza. Rzadko kiedy się zdarza, aby w przedsiębiorstwie znalazł się pracownik, który swobodnie porusza się na tym polu, dlatego warto polegać na wsparciu z zewnątrz. Inna kwestia to obiektywne spojrzenie na sprawę. Właściciel przedsiębiorstwa jest emocjonalnie związany ze wszystkim, co dzieje się w firmie. Z tego względu przyda się osoba, która na daną sytuację spojrzy z boku, zaproponuje inne rozwiązanie danego problemu lub przedstawi fakty nieoczywiste dla osób pracujących wewnątrz firmy. Doświadczenie prawnika działa na korzyść przedsiębiorcy, ponieważ taka osoba ma styczność z wieloma podobnymi sprawami na co dzień. Dzięki temu wie, jak zachować się w danych sytuacjach oraz gdzie podjąć bardziej stanowcze kroki.

 

L-inkaso – prawnik w Rumii

 

Zespół L-inkaso składa się z doświadczonych, wykwalifikowanych oraz ciągle rozwijających się prawników, którzy gotowi są reagować w każdej sytuacji. Oferujemy wszelką pomoc w zakresie dochodzenia do uregulowania należności przez opieszałego kontrahenta w sposób polubowny oraz bardziej dosadny, przygotowaniu pieczęci prewencyjnych na fakturach, działaniach mających na celu ustalenie wartości posiadanego przez dłużnika majątku oraz dokonanie wpisu w rejestrze dłużników, a także monitorowanie płatności przedsiębiorstwa.

 

Podczas wykonywania obowiązków działamy według najnowszych przepisów prawnych, abyś miał pewność, że wszystko odbywa się tak, jak powinno. Wysokie kompetencje, doświadczenie, innowacyjne rozwiązania oraz elastyczność w stosunku do klientów sprawiają, że obdarza nas zaufaniem coraz więcej przedsiębiorców. Jeśli także chcesz do nich należeć, skontaktuj się z nami za pomocą maila, telefonu lub odwiedź nas osobiście w jednym z biur – na ulicy Wielkopolskiej 36/1 w Gdańsku bądź na ulicy Stadionowej 6 we Władysławowie.