Firma windykacyjna - windykacja należności Gdańsk

Coraz więcej przedsiębiorców boryka się z problemami dotyczącymi odzyskiwania należnych pieniędzy od współpracowników bądź klientów. W takim wypadku istnieją dwie opcje. Pierwszą jest wniesienie sprawy o uregulowanie długu do sądu. Jednak oczekiwanie na rozpatrzenie wniosku i ustalenie daty rozprawy trwa bardzo długo, a koszty często są wysokie, zwłaszcza w stosunku do należnej kwoty. Z tego względu większa liczba osób wybiera drugą opcję – skorzystanie z usług windykacji należności, jakie oferują firmy windykacyjne. Gdańsk jest miastem, w którym pomogliśmy w windykacji należności już wielu klientom – zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą windykacji w Gdańsku.

Uprawnienia posiadające firmy windykacyjne Gdańsk

Wiele osób utożsamia windykatora z komornikiem, choć to nie ten sam zawód. Podstawową różnicą jest fakt, że ten pierwszy pracuje samodzielnie. Windykator jest osobnym podmiotem, który w imieniu klienta podejmuje działania mające na celu odzyskanie należnych pieniędzy. Komornik natomiast współpracuje z sądem, dlatego działa w jego imieniu.

Jak wygląda windykacja należności w Gdańsku? Windykator posiada mniej uprawnień niż komornik. Nie ma prawa fizycznego działania na majątku dłużnika, a więc przejmowania siłą niczego, co do niego należy, ani nie ma dostępu do jego konta. Nie może także dzwonić w środku nocy, wchodzić na posesję, nachodzić w miejscu pracy lub informować nikogo o długu. Jego zadanie to przede wszystkim nawiązanie kontaktu z zadłużonym wszelkimi możliwymi sposobami, a także zaproponowanie dogodnego sposobu na uregulowanie płatności, który usatysfakcjonuje strony, które dotyczy windykacja (Gdańsk).

L-inkaso – firma windykacyjna Gdańsk

Nasza firma windykacyjna Gdańsk L-inkaso już od ponad 12 lat zajmuje się windykacją należności. Gdańsk i okolice to główny obszar naszych działań, dlatego jeśli prowadzisz tu firmę, zgłoś się do nas. Oferujemy skuteczną, szybką oraz profesjonalną pomoc w windykacji należności (Gdańsk). Pracownicy L-inkaso stawiają na nowoczesne rozwiązania, racjonalne podejście oraz otwartość wobec klientów, dlatego zaufało nam już wielu przedsiębiorców. Chcemy świadczyć usługi na możliwie najwyższym poziomie, z tego względu stale gromadzimy wiedzę i doświadczenie w zakresie windykacji. Gdańsk to miasto, w którym oferujemy nasze usługi. 

Jeśli interesuje Cię firma windykacyjna (Gdańsk), która pomoże odzyskać należne Ci pieniądze, L-inkaso gwarantuje usługi windykacyjne w Gdańsku na najwyższym poziomie. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailowego bądź osobistego stawienia się w naszym biurach – przy ulicy Wielkopolskiej 36/1 w Gdyni lub na ulicy Stadionowej 6 we Władysławowie. Omówimy szczegóły Twojej sytuacji i opracujemy skuteczny plan działania. W windykacji należności kierujemy się aktualnymi przepisami oraz stawiamy na najlepsze rozwiązania.