Kim jesteśmy

L-INKASO Windykacja Należności

Tworzymy zespół praktyków, którzy profesjonalnie i z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi świadczą usługi w zakresie zarządzania finansami przedsiębiorstw, windykacji oraz wsparcia prawnego. Doświadczenie nabywamy od 2009 roku i nieprzerwanie doskonalimy swoje kompetencje tak, aby nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani, co jeszcze bardziej poszerza obszerną bazę podmiotów, którzy darzą nas wieloletnim zaufaniem.


  Co robimy?

  Nasze usługi opierają się  na prowadzeniu procesów windykacyjnych, począwszy od  poszukiwania dłużnika, ustaleniu jego majątku, monitoringu płatności oraz innych czynnościach związanych z dochodzeniem zaległej należności naszego klienta.

  Wszystkie działania oraz czynności wykonujemy w oparciu o obowiązujące przepisy, najlepsze praktyki i posiadaną wiedzę oraz doświadczenie, a zakres naszych prac obejmuje również wsparcie Dłużników poprzez nadzór i bieżącą weryfikację regulowanych zaległości.

  Dlaczego my?

  Podstawą nawiązania współpracy z klientem jest indywidualne podejście do każdej z prowadzonych dla niego spraw, a kilkunastoletnie doświadczenie oraz umiejętność szybkiego i sprawnego działania wyróżnia nas na tle innych firm windykacyjnych. Korzystający z naszych usług klienci wiedzą, że jesteśmy otwarci na negocjacje cenowe a płatności za wykonaną pracę dostosowujemy indywidualnie do klienta, co pozwala w elastyczny sposób działać na rynku. Dbamy o dobre imię naszych Klientów, szanując godność Dłużników.

  %
  wygranych spraw windykacyjnych
  k
  Zadowoloych klientów
  tys
  Odzyskanych Długów
  Path_1607.png

  Poznaj nasz zespół

  190713-Ph2-0421-53883.png

  Jakub Lewandowski

  Managing Partner
  0C7A4350-58849.png

  John Catty

  Business Attorney
  191110-Ph2-0042-60866-1.png

  Jimmy larsen

  Managing Partner
  attractive-confident-woman-standing-against-white-PX2A5SQ.png

  Polard Andrew

  Managing Partner
  handsome-young-businessman-standing-against-gray-PFGZN4E-1.png

  Chris Jariko

  Business Attorney
  Full-body-portrait-of-professional-business-woman.png

  Alina Kevin

  Managing Partner

  Referencje