man-suit

L-inkaso Sp. z o.o. jest profesjonalną, nowoczesną, racjonalną i otwartą na współpracę organizacją oferującą swoim Klientom najwyższej jakości usługi doradztwa prawnego i gospodarczego, z jednoczesnym tworzeniem przyjaznego środowiska pracy. Doświadczenie zdobywamy już od 2009 roku. Jesteśmy stale rozwijającą się firmą, innowacyjną i doskonalącą swoje kompetencje.

Co robimy?

Świadczymy pomoc w zakresie windykacji należności, monitoringu płatności, ustalania majątku i ustalania adresu dłużnika. Naszym celem jest skuteczna pomoc Wierzycielom w dochodzeniu należności.

Działamy w oparciu o obowiązujące przepisy, najlepsze praktyki oraz posiadane kompetencje. Dbamy o dobre imię naszych Klientów, szanując godność Dłużników.

what we do

Dlaczego my?

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów, dokładamy starań, aby świadczone przez nas usługi były szybkie i rzetelne, a ich cena konkurencyjna, dlatego też jesteśmy otwarci na indywidualne negocjacje cenowe

why

Personel Biura oraz jego współpracownicy to doświadczeni profesjonaliści, biegle posługujący się językami obcymi, posiadający gruntowne i nowoczesne wykształcenie.

Działamy w oparciu o obowiązujące przepisy, najlepsze praktyki oraz posiadane kompetencje. Dbamy o dobre imię naszych Klientów, szanując godność Dłużników.

why

NASZE WARTOŚCI

wiedza i doświadczenie praktyczne
elastyczność, a zarazem odpowiedzialność i uczciwość (jakość i terminowość świadczonych usług)
innowacyjność, kreatywność i ciekawość
Skuteczność (współpraca, orientacja na cel, zaangażowanie i odwaga do wprowadzania zmian)

REFERENCJE