Obsługa prawna Gdynia

Szukasz sprawdzonej i zaufanej firmy oferującej obsługę prawną w Gdyni? Doskonale trafiłeś! Jesteśmy profesjonalną i nowoczesną organizacją oferującą wysokiej jakości usługi doradztwa prawnego. Świadczymy pomoc w zakresie monitoringu płatności, ustalania majątku, adresu dłużnika i windykacji należności. Zajmujemy się również skupem długów i wystawianiem pieczęci prewencyjnej. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. 

Obsługa prawna Gdynia - dlaczego warto skorzystać z naszych usług? 

Szukasz najlepszej firmy oferującej pomoc prawną w Gdyni? Właśnie ją znalazłeś! Jesteśmy profesjonalną organizacją, której specjalizacją jest najwyższej jakości obsługa prawna. Gdynia to miasto gdzie działamy na rynku od 2009 roku, dlatego możemy pochwalić się dużym doświadczeniem i sporą wiedzą. Nieustannie się rozwijamy i doskonalimy swoje kompetencje. Działamy na podstawie obowiązujących przepisów i zawsze dbamy o dobre imię naszych klientów, jednocześnie szanując godność dłużników. Dokładamy wszelkich starań, aby świadczona przez nas obsługa prawna była rzetelna, a jej cena nie obciążała budżetu klientów. Personel naszego biura składa się wyłącznie z profesjonalistów, którzy biegle posługują się językami obcymi i mają niezbędne doświadczenie oraz kwalifikacje.

Nasza firma podczas obsługi prawnej w Gdyni dochodzi należności, nawet gdy miejsce pobytu dłużnika nie jest znane, niezależność jest przedawniona i istnieje wyłącznie umowa ustna lub faktura. Dochodzimy należności także, gdy dłużnik wyzbył się majątku. Mamy znacznie większe możliwości niż komornicy - jesteśmy w stanie zlokalizować majątek danej osoby już w ciągu doby.

Współpracujemy z kancelariami prawnymi i detektywami, dlatego jesteśmy w stanie szybko i skutecznie ustalić majątek dłużnika. Możemy z łatwością określić, czy ten posiada jakiekolwiek ruchomości, nieruchomości lub wierzytelności.

W zakresie obsługi prawnej (Gdynia) jesteśmy w stanie odciążyć dział księgowy i handlowy naszego klienta. Odbiorcy naszych zleceniodawców mają świadomość, że ich płatności są regularnie monitorowane przez profesjonalną, certyfikowaną firmę zarządzającą ryzykiem.

Obsługa prawna Gdynia - skontaktuj się z nami!

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferowanej przez nas obsługi prawnej w Gdyni? Zadzwoń, napisz maila lub skontaktuj się z nami przy pomocy formularza kontaktowego umieszczonego na stronie głównej. Po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu terminu zapraszamy do naszego oddziału, znajdującego się w Gdyni na ulicy Wielkopolskiej 36/1. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.