Obsługa prawna w Trójmiaście

Ze stwierdzeniem mówiącym, że im lepiej prawnik zna swojego klienta, tym lepiej przebiega między współpraca, zgodzi się każdy, kto choć raz musiał skorzystać z pomocy prawnej. Świadomość tego mają przede wszystkim przedsiębiorcy. Z tego względu coraz częściej decydują się na ścisłą współpracę z jedną kancelarią, która na bieżąco poznaje aktualną sytuację w firmie. Dzięki temu adwokat może zareagować w szybki i skuteczny sposób w razie jakichkolwiek problemów.

 

Na czym polega obsługa prawna?

 

Coraz większa liczba przedsiębiorców decyduje się na korzystanie z obsługi prawnej oferowanej przez kancelarie. Taka usługa to nic innego, jak stała pomoc prawnicza w przypadku różnego rodzaju spraw i zdarzeń. Dlaczego stanowi ona lepszą opcję niż zwykłe, doraźnie udzielane porady?

Dzięki obsłudze prawnej kancelaria na bieżąco monitoruje sytuację w firmie, dlatego żadna sprawa nie będzie dla niej zaskoczeniem. To wiąże się ze skuteczniejszą i szybszą reakcją, niż gdyby firma zatrudniała adwokata tylko w przypadku wystąpienia jakichś problemów. Dzięki temu jest większa szansa na pozytywne zakończenie każdej sprawy. Ponadto tego typu usługa w perspektywie czasu kosztuje znacznie mniej niż doraźna pomoc prawna, ponieważ przygotowywanie się i zapoznanie z sytuacją klienta trwa o wiele krócej oraz wymaga mniejszego nakładu energii.

 

L-inkaso – obsługa prawna, Trójmiasto

 

W L-inkaso chcemy, aby nasze usługi były na jak najwyższym poziomie. Z tego względu oferujemy przedsiębiorcom stałą współpracę w ramach obsługi prawnej. Poza działaniami mającymi na celu uregulowanie należności przez dłużnika zajmujemy się również przygotowaniem pieczęci prewencyjnych, ustalaniem wielkości majątku zadłużonego, wpisywaniem osób do rejestru dłużników, a także prowadzeniem monitoringu płatności firmy. Te wszystkie działania mają na celu terminowe wpłaty należności, ich roszczenie w razie zwłoki oraz szybsze rozwiązywanie spraw między zadłużonymi a naszym klientem.

Jeśli poszukujesz sprawnie działającego biura, które pomoże Ci w szeroko rozumianej kwestii windykacji, L-inkaso doskonale sprawdzi się w tej roli. Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub przyjedź osobiście do jednego z naszych biur – w Gdyni na ulicy Wielkopolskiej 36/1 lub we Władysławowie na ulicy Stadionowej 6. Zapoznamy się z sytuacją w Twojej firmie oraz podejmiemy decyzję o stałej współpracy w ramach obsługi prawnej. Z naszymi prawnikami wszelkie sprawy dotyczące zadłużeń ze strony kontrahentów rozwiążesz szybko i bez większych przeszkód.