Prawnik w Gdyni

Szukasz profesjonalnego prawnika w Gdyni świadczącego usługi doradcze? Doskonale trafiłeś! Nasza organizacja oferuje pomoc w zakresie monitoringu płatności, windykacji należności, ustalania adresu dłużnika oraz majątku. Oferta obejmuje również skup długów, wystawianie pieczęci prewencyjnej i wpisy do rejestru dłużników. Celem naszego zespołu jest skuteczna pomoc wierzycielom w dochodzeniu należności.

Prawnik Gdynia - dlaczego warto skorzystać z naszych usług? 

Szukasz najlepszego prawnika w Gdyni? Zapewne spotkałeś się z wieloma interesującymi ofertami. Zastanawiasz się, dlaczego warto wybrać akurat nas? Otóż jesteśmy zespołem doświadczonych specjalistów, którzy działają w branży już od 2009 roku. Stale się rozwijamy, zdobywamy nową wiedzę i poszerzamy swoje kompetencje. Regularnie uczestniczymy w kursach i szkoleniach branżowych, dzięki czemu jesteśmy na bieżąco ze wszelkimi ustawami. Działamy wyłącznie w oparciu o obowiązujące przepisy. Naszym celem jest skuteczna pomoc wierzycielom i jednoczesne poszanowanie godności dłużników. Dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas usługi były profesjonalne i rzetelne, a ich cena nie nadwyrężała portfeli klientów. Gwarantujemy indywidualne podejście do powierzonych spraw. Jesteśmy skuteczni, gdyż działamy w pełni uczciwie wobec klientów. Rzetelnie przedstawiamy szansę powodzenie sprawy i nie zatajamy żadnych faktów. Wysoką jakość świadczonych przez nas usług jaką oferuje nasz prawnik (Gdynia) potwierdzają pozytywne opinie klientów.

Prawnik Gdynia - co nas wyróżnia? 

Znalezienie doświadczonego, sprawdzonego i zaufanego prawnika w Gdyni nie należy do najłatwiejszych. Mimo że wiele kancelarii oferuje doradztwo prawne, to nie wszystkie z nich są w stanie spełnić oczekiwania szczególnie wymagających klientów, zmagających się z wyjątkowo poważnymi problemami. Jeśli szukasz prawnika w Gdyni, który świadczy profesjonalną pomoc w zakresie windykacji należności, ustalania majątku czy monitoringu płatności, skorzystaj z naszych usług. 

Zastanawiasz się, co nas wyróżnia? Otóż przejęcie i prowadzenie windykacji wierzytelności realizujemy na podstawie umowy zlecenia, dzięki czemu jesteś zwolniony z bezpośredniego angażowania się w cały proces windykacji. Ponadto nie pobieramy opłat za przyjęcie i prowadzenie sprawy. Prowizja należy nam się wyłącznie za skuteczne odzyskanie należności - ściągamy ją od dłużnika łącznie z kosztami procesu i ustawowymi odsetkami. Dochodzimy należności, nawet jeśli nie jest znane miejsce pobytu dłużnika, a należność jest przedawniona. Współpracujemy z najlepszymi kancelariami prawnymi i detektywami, dzięki czemu jesteśmy w stanie szybko ustalić majątek dłużnika.