Windykacja należności

Profesjonalne usługi windykacji należności dla firm. Działamy na terenie Gdańska, Gdyni, a nawet województwa pomorskiego. 

Jesteśmy wiodącą firmą windykacyjną, świadczącą kompleksowe usługi z zakresu windykacji należności, skupiając się na efektywnych rozwiązaniach dla biznesu.

Windykacja należności, ustalenie majątku dłużników, wywiad gospodarczy, nadzór na postępowaniem sądowym, egzekucyjnym, administracyjnym, doradztwo w zakresie zarządzania należnościami, to wszystko masz w jednym miejscu. Nasza wysoka skuteczność wynika z indywidualnego  podejścia do  każdej sprawy.

Przyjęcie i prowadzenie sprawy realizujemy na podstawie umowy - zlecenia, która wyręcza Naszych Klientów z bezpośredniego angażowania się w cały proces windykacji. Jedynym elementem weryfikującym możliwość przyjęcia sprawy jest wymagalność roszczenia.

 

Do każdej sprawy podchodzimy indywidualnie i dopiero po zapoznaniu się z dokumentami ustalmy wspólnie z klientem  warunki współpracy, jak i również wysokość Naszego wynagrodzenia.  Nie pobieramy jakichkolwiek opłat za analizę sprawy.

Zadbaj o finanse swojej firmy z pomocą naszych doświadczonych specjalistów. Skorzystaj z naszych usług windykacyjnych w Gdańsku, Gdyni i okolicach, a my zatroszczymy się o skuteczne odzyskiwanie Twoich należności. Odejdź od problemów finansowych i postaw na solidnego partnera w obszarze windykacji!

Skontaktuj się z Nami i Zaufaj Profesjonalistom w Dziedzinie Windykacji Gospodarczej!