Windykacja Sopot

Masz problem z odzyskaniem pieniędzy od swoich klientów lub innych osób, bądź podmiotów? W tym przypadku warto wdrożyć postępowanie windykacyjne, które może być sądowe, ale też polubowne. Dzięki temu możesz jak najszybciej odzyskać środki i zapomnieć o problemie! Zajmujemy się windykacją w Sopocie, ale też na terenie całego Trójmiasta i okolic. Do każdej sprawy podchodzimy w sposób indywidualny i szanujemy godność dłużnika. 

 

Windykacja Sopot - profesjonalna pomoc

 

Niektóre osoby zalegają z wykonaniem płatności, co z kolei wiąże się z różnymi kłopotami. Przedsiębiorca samodzielnie nie ma często czasu do osobistego prowadzenia sprawy windykacyjnej, zwłaszcza jeśli będzie ona dotyczyć postępowania sądowego. Dlatego warto skorzystać z profesjonalnej pomocy, dzięki czemu będziesz w stanie zapomnieć o całej sytuacji i zwyczajnie poczekasz na otrzymanie środków. Dysponujemy skutecznymi, nowoczesnymi metodami. Dbamy też o dobre imię naszych klientów. 

 

Windykacja Sopot - dlaczego my?

 

Doskonale wiemy, jak szybko i skutecznie odzyskać Twoje środki od dłużnika. Przede wszystkim zajmujemy się ustaleniem majątku, co pozwala nam określić, czy dana osoba faktycznie nie jest w stanie spłacić długu. Współpracując z kancelariami prawnymi i detektywem, możemy ustalić, czy dłużnik posiada nieruchomości, ruchomości, konta bankowe, wierzytelności, czy kontrahentów. Następnie nasi eksperci wpiszą go do tzw. rejestru dłużników w BIG, przez co może mieć problemy z zakupami na raty, podpisaniem umów z firmami telekomunikacyjnymi, zaciągnięciem kredytu etc. Jedynym sposobem na usunięcie go z BIG jest spłata należności. 

Nasi eksperci wystawiają również tzw. pieczęć prewencyjną, czyli wysyłają dłużnikowi oficjalne pismo ponaglające do zapłaty, a także informujące o tym, że w przypadku braku odzewu i spłaty długu, podjęte zostaną kolejne kroki, w tym postępowanie sądowe. Zapewniamy, że jesteśmy wyrozumiali wobec dłużników, dlatego zawsze dążymy do tzw. windykacji polubownej, czyli przekonania go do przekazania środków. Jeśli nie przyniosło to oczekiwanych efektów, to rozpoczynamy postępowanie sądowe. Będziemy Cię reprezentować przed sądami, dzięki czemu nie stracisz czasu na uczestniczenie w nich. Możemy dojść należności nawet w przypadku bardziej skomplikowanych sytuacji, związanych na przykład z wyzbyciem się majątku przez dłużnika na rzecz osoby trzeciej. Gwarantujemy konkurencyjne ceny współpracy, nasi pracownicy posługują się językami obcymi, a ponadto działamy szybko.