Obsługa prawna Gdańsk

Prowadzenie przedsiębiorstwa jest niełatwym zadaniem, które często wymaga konsultacji ze specjalistami z różnych dziedzin. Oferujemy obsługę prawną w Gdańsku, szczególnie pod kątem windykacji należności, pieczęci prewencyjnej, ustalania majątku czy monitoringu płatności. Kierujemy się profesjonalizmem, zatrudniamy doświadczonych specjalistów, a każdego Klienta traktujemy w sposób indywidualny. Zapraszamy do współpracy.

Obsługa prawna Gdańsk - odzyskamy Twoje pieniądze

Oferujemy kompleksową obsługę prawną w Gdańsku w zakresie windykacji należności. Korzystamy z różnych metod, dzięki którym w wielu przypadkach jesteśmy w stanie odzyskać pieniądze od dłużnika w sposób polubowny, a więc bez konieczności wchodzenia na drogę sądową. Jeśli jednak jest to konieczne, będziemy reprezentować interes Klienta przed sądami. Zawsze dostosowujemy się do sytuacji. W niektórych sytuacjach nieuczciwi dłużnicy twierdzą, że nie posiadają odpowiednich środków do spłaty. W tym przypadku możemy ustalić ich majątek, a także opracować strategię windykacji w ramach obsługi prawnej w Gdańsku. 

Współpracujemy z licznymi kancelariami prawnymi oraz detektywem, dzięki czemu jesteśmy w stanie ocenić, czy dłużnik dysponuje na przykład nieruchomościami, ruchomościami, kontami bankowymi etc. Ponadto możemy zastosować pieczęć prewencyjną, czyli ponaglenie do zapłaty z sygnałem o możliwości wszczęcia postępowania sądowego. Nasi eksperci mają też uprawnienia do wpisania dłużnika do rejestru Biura Informacji Gospodarczej. Nierzadko dochodzimy należności nawet w sytuacjach, w których dłużnik wyzbył się majątku, np. poprzez jego przepisanie na osobę trzecią.

Obsługa prawna Gdańsk - dlaczego my?

Jesteśmy przedsiębiorstwem z wieloletnim doświadczeniem dlatego nasza obsługa prawna (Gdańsk) jest na najwyższym poziomie. Zatrudniamy wykwalifikowanych specjalistów, cały czas podnosimy nasze kompetencje i działamy w myśl obowiązującego prawa. Pracujemy możliwie jak najszybciej, wyróżniają nas innowacyjne rozwiązania, elastyczność w formie rozliczeń, a także konkurencyjne ceny współpracy. Nasi pracownicy biegle posługują się językami obcymi. Mimo że skutecznie i szybko dochodzimy należności Klientów, szanujemy godność Dłużników. Współpracujemy ze specjalistami z innych dziedzin, posiadamy wiele referencji i zawsze jesteśmy otwarci na potrzeby naszych Klientów. W razie zainteresowania współpracą z naszą firmą, zapraszamy do kontaktu.