szybka i skuteczna windykacja

Firma windykacyjna - windykacja należności Gdańsk

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów, dokładamy starań, aby świadczone przez nas usługi były szybkie i rzetelne, a ich cena konkurencyjna, dlatego też jesteśmy otwarci na indywidualne negocjacje cenowe. Personel Biura oraz jego współpracownicy to doświadczeni profesjonaliści, biegle posługujący się językami obcymi, posiadający gruntowne i nowoczesne wykształcenie. Działamy w oparciu o obowiązujące przepisy, najlepsze praktyki oraz posiadane kompetencje. Dbamy o dobre imię naszych Klientów, szanując godność Dłużników.

L-inkaso – firma windykacyjna Gdańsk

Nasza firma windykacyjna Gdańsk L-inkaso już od ponad 12 lat zajmuje się windykacją należności. Gdańsk i okolice to główny obszar naszych działań, dlatego jeśli prowadzisz tu firmę, zgłoś się do nas. Oferujemy skuteczną, szybką oraz profesjonalną pomoc w windykacji należności (Gdańsk). Pracownicy L-inkaso stawiają na nowoczesne rozwiązania, racjonalne podejście oraz otwartość wobec klientów, dlatego zaufało nam już wielu przedsiębiorców. Chcemy świadczyć usługi na możliwie najwyższym poziomie, z tego względu stale gromadzimy wiedzę i doświadczenie w zakresie windykacji. Gdańsk to miasto, w którym oferujemy nasze usługi. 
Jeśli interesuje Cię firma windykacyjna (Gdańsk), która pomoże odzyskać należne Ci pieniądze, L-inkaso gwarantuje usługi windykacyjne w Gdańsku na najwyższym poziomie. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego, mailowego bądź osobistego stawienia się w naszym biurach – przy ulicy Wielkopolskiej 36/1 w Gdyni lub na ulicy Stadionowej 6 we Władysławowie. Omówimy szczegóły Twojej sytuacji i opracujemy skuteczny plan działania. W windykacji należności kierujemy się aktualnymi przepisami oraz stawiamy na najlepsze rozwiązania.

Uprawnienia posiadające firmy windykacyjne

Wiele osób utożsamia windykatora z komornikiem, choć to nie ten sam zawód. Podstawową różnicą jest fakt, że ten pierwszy pracuje samodzielnie. Windykator jest osobnym podmiotem, który w imieniu klienta podejmuje działania mające na celu odzyskanie należnych pieniędzy. Komornik natomiast współpracuje z sądem, dlatego działa w jego imieniu.
Jak wygląda windykacja należności w Gdańsku? Windykator posiada mniej uprawnień niż komornik. Nie ma prawa fizycznego działania na majątku dłużnika, a więc przejmowania siłą niczego, co do niego należy, ani nie ma dostępu do jego konta. Nie może także dzwonić w środku nocy, wchodzić na posesję, nachodzić w miejscu pracy lub informować nikogo o długu. Jego zadanie to przede wszystkim nawiązanie kontaktu z zadłużonym wszelkimi możliwymi sposobami, a także zaproponowanie dogodnego sposobu na uregulowanie płatności, który usatysfakcjonuje strony, które dotyczy windykacja (Gdańsk).