O nas

Doświadczenie zdobywamy już od 2009 roku. Jesteśmy stale rozwijającą się firmą, innowacyjną i doskonalącą swoje kompetencje. 

Świadczymy pomoc w zakresie windykacji należności, monitoringu płatności, ustalania majątku i ustalania adresu dłużnika. Naszym celem jest skuteczna pomoc Wierzycielom w dochodzeniu należności. Działamy w oparciu o obowiązujące przepisy, najlepsze praktyki oraz posiadane kompetencje. Dbamy o dobre imię naszych Klientów, szanując godność Dłużników.

Rozwiązywaniem problemów naszych Klientów zajmuje się zespół prawników, ekonomistów i praktyków gospodarczych, co zapewnia kompleksowe podejście do każdego zagadnienia. Personel Biura oraz jego współpracownicy to doświadczeni profesjonaliści, biegle posługujący się językami obcymi, posiadający gruntowne i nowoczesne wykształcenie. 

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów, dokładamy starań, aby świadczone przez nas usługi były szybkie i rzetelne, a ich cena konkurencyjna, dlatego też jesteśmy otwarci na indywidualne negocjacje cenowe. Zasady współpracy są każdorazowo ustalane z Klientem przed rozpoczęciem świadczenia usług przez Kancelarię w oparciu o jeden z poniższych systemów

  • success fee – wynagrodzenie ustalane jako prowizja od zakończonej, wygranej sprawy, np. prowizja w wysokości 5-15% wartości odzyskanej w drodze windykacji należności. 
  • według stawek godzinowych – wynagrodzenie według stawek godzinowych z uwzględnieniem rzeczywistego nakładu czasu pracy Biura. 
  • jednorazowe wynagrodzenie ryczałtowe – jednorazowe wynagrodzenie ryczałtowe za konkretną sprawę, z uwzględnieniem przewidywanego nakładu czasu pracy oraz stopnia złożoności sprawy. 
  • comiesięczne wynagrodzenie ryczałtowe – comiesięczne wynagrodzenie ryczałtowe w przypadku stałej obsługi, z uwzględnieniem ustalonego zakresu świadczonych usług.  

Ponadto współpracujemy z Kancelariami Radców Prawnych i Adwokatów, dzięki czemu oferujemy również wysokiej jakości, kompleksowe usługi w zakresie doradztwa gospodarczego, obejmującego m.in. doradztwo prawne, podatkowe i finansowe. Więcej na stronie www.prawo.l-inkaso.pl

 

Nasze wartości: 

Podstawowymi wartościami, którymi konsekwentnie kierują się pracownicy naszego Biura, to: 

  • Knowledge, Trust & Integrity – wiedza i doświadczenie praktyczne 
  • Go for it – innowacyjność, kreatywność i ciekawość 
  • Excellence – skuteczność (współpraca, orientacja na cel, zaangażowanie i odwaga do wprowadzania zmian) 
  • Flexibility – elastyczność, a zarazem odpowiedzialność i uczciwość (jakość i terminowość świadczonych usług) 

 

Misja: 

Dostarczamy wysokiej jakości, nowoczesne usługi windykacyjne, doradztwa prawnego i gospodarczego, które pozwalają na osiągnięcie przewagi konkurencyjnej na rynku oraz zapewniają skuteczną reprezentację interesów naszych Klientów. 

Wizja: 

L-inkaso Sp. z o.o. jest profesjonalną, nowoczesną, racjonalną i otwartą na współpracę organizacją oferującą swoim Klientom najwyższej jakości usługi doradztwa prawnego i gospodarczego, z jednoczesnym tworzeniem przyjaznego środowiska pracy.